ניהול תכנון

עומדים לקראת הקמתו של פרויקט רחב היקף בתחום ההנדסה האזרחית או התשתיות? רוצים להבטיח לעצמכם את הצלחתו של הפרויקט כבר מהרגע הראשון לתכנונו והקמתו? אצלנו בחברת א.ס –שירותי תיאום ופיקוח ניהול ובניה, תוכלו ליהנות מהליכי ניהול תכנון מקצועיים העוסקים בכל ההיבטים התקציביים והתכנוניים הנדרשים להצלחת הפרויקט. 

מניחים יסודות להצלחה מהרגע הראשון!

כחברה המובילה והמקצועית ביותר בישראל בתחום ניהול התכנון, אנחנו בחברת א.ס-שירותי תיאום ופיקוח ניהול ובניה, מעמידים לרשות כל אחד ואחת מלקוחותינו, הליך תכנון מקדים המבוסס בין היתר על ידע וניסיון מקצועי לצד מערכות בקרה מתקדמות המאפשרות לנו לבחון את מכלול ההיבטים הנלווים לצרכי תכנונו והקמתו של הפרויקט. 

על מנת להעמיד לרשות לקוחותינו את הליך התכנון הפונקציונאלי והמקצועי ביותר, אנחנו בחברת א.ס- שירותי תיאום ופיקוח ניהול ובניה, מקפידים ללוות את הליכי ניהול התכנון בהתאם לכל אחד מהשלבים המקצועיים הבאים:

גיוס צוות יועצים בשיתוף פעולה מלא עם היזם/מזמין השירות

תכנון הפרויקט בהתאם למורכבותו, היקפו ותקציבו 

ניהול צוות היועצים בפרויקט ותיאום התכנון בין כלל המערכות והתחומים הנלווים להקמתו של הפרויקט, לרבות, מערכות חשמל ומים, מערכות בנייה וכדומה. 

הפעלת מערכות בקרת איכות לאורך כל שלבי התכנון 


במקביל לכל אחד משלבי ניהול התכנון, אנו מקפידים לבצע הליך תיאום ציפיות אל מול היזם/מזמין השירות, וזאת בהתאם לכל אחד מההיבטים הבאים:

1. תקציב הפרויקט –תכנון התקציב בהתאם לכל אחד משלבי הפרויקט
2. לוחות זמנים- תיחום לוחות זמנים לכל אחד ממרכיבי הביצוע לאורך הפרויקט
3. איכות- קביעת איכויות חומרי הגלם, זהות היצרנים וכדומה

מערך ניהול מתקדם ותודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר מאז 1986
כחברה מובילה בתחומי ניהול התכנון, אנחנו בחברת א.ס-שירותי תיאום ופיקוח ניהול ובניה, מעמידים לרשות קהל לקוחותינו מבנה ארגוני רוחבי המתמחה בתכנון פרויקטים החל משלב ניהול התכנון ועד למסירת הפרויקט ליזם/מזמין העבודה. 

היכולות המקצועיות שלנו באות לידי ביטוי גם ברמת השירות אותה אנו מעמידים לרשותכם וגם במחויבות האישית שלנו להצלחת הפרויקט. רוצים לדעת יותר היקף השירותים המוצעים על ידינו? צרו איתנו קשר עוד היום. 

כדי להקל על יצירת הקשר נא למלא את הטופס הבא:

טלפון:
כתובת:
המלאכה 14 א.ת. פולג נתניה