ניהול ביצוע

עומדים לקראת הקמתו של פרויקט בניה ותשתיות ציבורי או מסחרי. מצויים לאחר הליך תכנון מקצועי וקפדני של פרויקט הנדסי מורכב? אצלנו בחברת א.ס-שירותי תיאום ופיקוח ניהול ובניה, תוכלו להבטיח לעצמכם שירותי ניהול מתקדמים למטרות ביצוע הפרויקט, וכל זאת רגע לאחר שלב התכנון המקדים ורגע לפני שלבי ביצועו של הפרויקט. 

30 שנות ניהול וביצוע פרויקטים
אנחנו בחברת א.ס-שירותי תיאום ופיקוח ניהול ובניה, מעמידים לרשותכם ניסיון מקצועי המתפרש לאורך 30 שנות תכנון, ניהול ופיקוח של עשרות פרויקטים בענף הבנייה והתשתיות ברחבי הארץ. לאורך השנים רכשנו את כל המיומנויות המקצועיות הנדרשות לצרכי ליווי הפרויקט משלבי התכנון המקדימים, דרך שלבי הניהול והביצוע המתקדמים ועד לשלבי הפיקוח המחמירים ביותר. הידע המקצועי העומד לרשותנו בשילוב מערכות הניהול המתקדמות שלנו, מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממגוון רחב של שירותי ניהול הביצוע רגע לפני תחילת העבודות. 

בין יתר השירותים המוצעים על ידינו בפרק הזמן שבין תכנון הפרויקט לביצועו בפועל
תוכלו למצוא:


הגדרת מודל ההתקשרות אל מול מבצעי הפרויקט בהתאם לסוג הפרויקט והיקפו ובמסגרת שיתוף פעולה מלא אל מול היזם/מזמין העבודה. 

תיאום מלא בין קבלני המפתח במסגרת הקמתם של פרויקטים ציבורים או קבלני ביצוע במסגרת הקמתם של פרויקטים מסחריים/תעשייתיים, לבין הגדרות תכנון הפרויקט כמו תקציב, לוחות זמנים ואיכויות ביצוע.

קביעת לוחות זמנים לכל אחד משלבי הביצוע השונים לאורך כל שלבי הפרויקט. 

ניהול ביצוע תוך כדי תנועה- קביעת יעדי ביצוע בשלבי העבודה, וזאת בהתאם למגבלות השונות הקיימות בפרויקט בזמן אמת. 


ניהול וביצוע בפרויקטים הנדסיים מורכבים
לאורך 30 שנות פעילותנו בענף הבנייה והתשתיות בישראל, ליווינו עשרות פרויקטים הנדסיים מורכבים, ובכל אחד ואחד מהם הצלחנו להבטיח את איכויות הבנייה והעבודה עוד בשלבי ניהול הביצוע המקדימים והנלווים לשלבי הביצוע של הפרויקט בפועל. 

לרשותנו, מערך ניהול מתקדם מסוגו בתחומי התכנון, הניהול והפיקוח, ובאמצעות מערך ניהול זה אנו מקדמים פרויקטים ומיזמים שונים בכל רחבי הארץ. כאחת מהחברות המובילות ביותר בענף הבנייה בכל הנוגע לניהול וביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, אנחנו בחברת א.ס מתחייבים בפני לקוחותינו ליישום שיטות הניהול המתקדמות ביותר מסוגן. רוצים לדעת יותר על שירותי ניהול הביצוע המיושמים על ידינו? צרו איתנו קשר עוד היום! 

כדי להקל על יצירת הקשר נא למלא את הטופס הבא:

טלפון:
כתובת:
המלאכה 14 א.ת. פולג נתניה