פיקוח

פיקוח על פרויקטים מגוונים בענף הבנייה

עומדים לבצע פרויקט בתחום הבניה והתשתיות? רוצים להבטיח לעצמכם את איכויות העבודה הגבוהות ביותר בהתאם לכל התקנים המחמירים ביותר בענף הבנייה? אצלנו בחברת א.ס-שירותי תיאום ופיקוח ניהול ובנייה, תוכלו ליהנות משירותי פיקוח קפדניים המאפשרים גם לכם להגיע לתוצאה הרצויה בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו ובהתאם למסגרת התקציב העומדת לרשותכם. 

30 שנות פיקוח על פרויקטים –הידע שלנו הביטחון שלכם!
חברתנו נוסדה בשנת 1986, ולאורך 30 שנות פעילותינו בתחומי התכנון, הניהול והפיקוח על פרויקטים בענף התשתיות והבנייה, ליווינו עשרות רבות של מיזמים ופרויקטים בכל רחבי הארץ. הניסיון המקצועי העומד לרשותנו בשילוב ההתמחויות המקצועיות שלנו בכל אחד מהתחומים הבאים: ניהול התכנון, ניהול הביצוע והפיקוח, מבטיח גם לכם "ראש שקט" ובטחון מלא בנוגע לתוצאה הסופית והדרך להשגתה. 

עבודות הפיקוח המיושמות על ידינו מנוהלות על ידי צוותי פיקוח מיומנים ומנוסים העוסקים בכל אחד מהתחומים הבאים: תשתיות, בנייה, שיפוצים, מערכות מים וביוב ועוד. צוותי הפיקוח הפועלים מטעמנו אמונים על השגת איכויות העבודה הגבוהות ביותר באתר בו מתנהל הפרויקט, וכל זאת באמצעות הפקדה יתרה על כל אחד מהפרמטרים המקצועיים הבאים:

פיקוח הדוק על הקבלן המבצע בהתאם למורכבות הפרויקט 

מעקב מתמיד אחר קצב התקדמות הפרויקט

קביעת יעדי ביצוע בהתאם ללוחות הזמנים המתוכננים 

אישור חשבונות חלקיים וסופיים אל מול קבלני הביצוע

הפעלת מערכות לבקרת איכות 

בדיקה מקיפה של איכויות חומרי הגלם 


הליכי פיקוח מתקדמים ומחמירים לכל סוגי הפרויקטים

אנחנו בחברת א.ס-שירותי תיאום ופיקוח ניהול ובנייה, מתמחים במתן שירותי פיקוח לכל סוגי הפרויקטים בענף הבנייה הישראלי, לרבות, פיקוח על עבודות הקמתם של מבני ציבור ומבני משרדים, פיקוח על עבודות פיתוח תשתיות, פיקוח על פרויקטים בתחום טיפול במים ושפכים, השבת קולחים ותחנות שאיבה, פיקוח על עבודות הקמה של מפעלים ועוד. בנוסף, אנו מעמידים לרשותכם שירותי פיקוח מקצועי למטרות ביצוע עבודות שיפוצים רחבי היקף במבנים ותשתיות. 

רוצים לדעת יותר על שירותי הפיקוח המנוהלים על ידינו? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ישיר עוד היום ולהבטיח לעצמכם "שקט נפשי" וביטחון מלא לאורך כל שלבי ההתקשרות. 

כדי להקל על יצירת הקשר נא למלא את הטופס הבא:

טלפון:
כתובת:
המלאכה 14 א.ת. פולג נתניה