הצוות

א.ס שירותי תיאום ופיקוח ניהול ובניה –האנשים שמאחורי ההצלחה!

30 שנות עשייה וניסיון, עשרות פרויקטים בתחומי ההנדסה האזרחית והתשתיות בכל רחבי הארץ, מערכות ניהול ובקרה מתקדמות, ומעל הכול, צוות מיומן ומקצועי המרכיב את ההון האנושי של חברתנו. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע כללי אודות כל אחד ואחת מאנשינו הטובים ביותר בתחומם. 

תנחום אדלר-מנכ"ל ובעלים
מייסד ובעלי החברה, בעל ניסיון מקצועי של 45 שנה בתחומי הניהול והפיקוח על פרויקטים בענף הבנייה והתשתיות. תנחום אדלר הינו בוגר הפולי-טכניקום שברומניה בהנדסה אזרחית. לאורך שנותיו בענף הניהול והפיקוח, תנחום היה מעורב בהקמתם של פרויקטים רחבי היקף כגון: הקמתה של העיר ימית, הקמתה של העיר אלפי מנשה ועוד מאות פרויקטים עתירי תקציב בכל רחבי הארץ. 

חיה אדלר-מנכ"ל משותף
חיה הינה בעלת ניסיון של למעלה מ-40 שנה בעבודות תכנון, תאום תכנון, ופיקוח על פרויקטים שונים בענף התשתיות עם התמחות מקצועית בכבישים. בין יתר הפרויקטים הלאומיים בהם הייתה מעורבת חיה אדלר לאורך השנים ניתן למצוא את נמל היובל –אשדוד, מסלולי הטיסה בנתב"ג 2000. חיה אחראית על תחום תאום התכנון בפרויקטים.

גדי אדלר- מנהל פרויקטים בכיר
בוגר מגמת הנדסאי בניין מטעם מכללת ת"א, ובעל ניסיון מקצועי של למעלה מ-20 שנה בתחום הפיקוח, ניהול ביצוע וניהול פרויקטים בענף הבנייה והתשתיות עם התמחות מקצועית בתשתיות רטובות וטיפול בשפכים . לגדי אדלר ניסיון רב בניהול ופיקוח עבור הסקטור הציבורי בישראל, בכל הקשור לבניית מוסדות ציבור.

איילת אדלר- מנהלת שיווק ומנהלת המשרד
בעלת ניסיון עשיר בתחום השיווק עם התמחות בניהול פרויקטים בתחום השיווק לגופים ציבוריים ומוסדיים מהגדולים ביותר במשק הישראלי. איילת אחראית קשרי לקוחות המשרד, ובמסגרת תפקידה היא אחראית גם על תחום ניהול המשרד ומתן מענה מקצועי ללקוחות המשרד בכל עניין. 

צביקה אדלר- מנהל פרויקטים
בוגר מגמת הנדסאי בניין מטעם מכללת תל אביב, ובעל ניסיון עשיר בניהול פרויקטים בתחום הבניה והתשתיות. את ניסיונו המקצועי רכש צביקה כמנהל תחום הפיתוח והבניה המתועשת בחברת "איטונג", ובמסגרת עבודתו בחברה הוא ניהל פרויקטים שונים בתחומי הבנייה התעשייתית והקמת מפעלים. 

לאוניד גילבורד - מנהל פרויקטים
תוכן לעריכה

מיכאל ברזנר - מפקח
תוכן לעריכה

אלכס גולדברג - מנהל פרויקטים
תוכן לעריכה


בנוסף, פועלים בחברתנו צוותי פיקוח וניהול מיומנים ומנוסים, העושים ימים כלילות על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו את איכויות הבנייה הגבוהות ביותר. רוצים לדעת עוד עלינו? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל רגע נתון!

כדי להקל על יצירת הקשר נא למלא את הטופס הבא:

טלפון:
כתובת:
המלאכה 14 א.ת. פולג נתניה